info.atlasbaft@gmail.com 

شرکت نساجی اطلس بافت با سالها تجربه در زمینه انواع پارچه های ویسکوز در زمینی با مساحت 2.5 هکتار در حال کار بوده که توانسته با جذب نیروهای متخصص و متعهد و با استفاده از تجربه مدیران و مشاوران تحصیل کرده گام های بزرگی در جهت پیشرفت در عرصه نساجی بردارد .

 

معرفی محصولات و فاز جدید

محصولات این شرکت عمدتا بافت و تکمیل پارچه های صد درصد ویسکوز با عرض های مختلف ( 90 – 126 – 145 ) بوده که البته در فاز 2 این شرکت ( که در حال احداث میباشد ) میتواند نیاز مشتریان محترم در زمینه پارچه های متفاوت از قبیل پنبه ، پلی استر پنبه ، پلی استر ویسکوز ، اسپان و ... برطرف نماید .

 

ویژگی های خاص 

از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت تحویل سریع و با کیفیت و با قینت مناسب به مشتریان محترم میباشد .

 

معرفی خدمات

از جمله خدماتی که این شرکت میتواند در حال حاضر به مشتریان عرضه نماید ، ریسندگی (انواع نخهای رینگ و اپن اند ) ، بافندگی (انواع پارچه های نساجی با عرض های 90 و 126 و 145 ) ، رنگرزی ( اکتیو و مستقیم و دیسپرس) ، چاپ ( غلطکی و روتاری ) و تکمیل ( ثبت ابعادی – آبرفت گیری ) میباشد .

 

امکانات و دیدگاه ها

از دیدگاههای این شرکت ، احترام و ارزش به سلامت محیط زیست و سلامت جسمی و روحی پرسنل محترم این واحد تولیدی میباشد . در این زمینه واحد فضای سبز و ورزشی این شرکت در زمینی به مساحت 700 متر مربع شامل استخر ورزشی ، فوتبال و پینگ پنگ در داخل شرکت ایجاد شده است .

 

تاریخچه

در سال 1958 (1336) فروشگاه حاج سید جواد صدیقی در قلب بازار تهران بصورت بنکداری فعالیت خود را آغاز کرد و در ادامه با عرضه محصولات کارخانه های داخلی و به  مرور زمان با واردات و تجارت منسوجات نساجی در بازار بزرگ تهران خود را معرفی نمود .

رفته رفته با گذشت زمان و کسب تجربه و با اهدافی از قبیل تولید ملی ، ایجاد اشتغال و رفع نیاز های داخلی اقدام به راه اندازی کارخانجات اطلس بافت نمود .

شرکت تولیدی اطلس بافت در سال 90 در زمینی به مساحت 2.5 هکتار اقدام به راه اندازی خط کامل تولید پارچه صد در صد ویسکوز ( اعم از ریسندگی ، بافندگی ، رنگرزی ، چاپ و تکمیل ) کرد .

 

گروه صنعتی بافت وتکمیل اطلس بافت در سال 1391 در بخش ویره صباشهر توسط برادران صدیقی ظهور یافت که فعالیت تولیدی خود را در عرصه نساجی وتکمیل پارچه های نخی وکودری (تاروپود ویسکوز)، بصورت رنگرزی ، چاپ مستقیم و چاپ برداشت آغاز نمود.

 

سابقه این مجموعه به سال 1336 در بازار تهران باز می گردد.بنیان گزاراین مجموعه ،شادروان حاج سید جواد صدیقی می باشند که در محل فعلی(بازار) به صورت طاقه فروشی ،محصولات کار خانجات جهان ، تهران ، ممتاز ،ری ،مازندران (کارخانجاتی که امروزه منحل شده اند وبه علت عدم مدیریت صحیح دولتی و بخش خصوصی نامی از آنها در صنعت نساجی باقی نمانده)، را عرضه می نمودند .ایشان کسب صحیح ، قیمت منصفانه ،تعهد اخلاقی و مشتری مداری وتجارت خدا پسندانه راسر لوحه کار خود قرار دادند که این کلید واژه ها ،منجر به اطلس بافت کنونی ،یکی از خوشنام ترین تولید کننده های تکمیل پارچه گردید به طوری که در سال 1394 نشان طلای مدیریت تولید و کیفیت از مرکز پژوهش های تولید صنعتی را کسب نمود.

مدیر پشتیبانی:سید محمد رضا صدیقی

مدیر فروش:سید علیرضا صدیقی

مدیرتولید و توسعه:سید عبدالرضا صدیقی(شاپور)

 

امکانات

چاپ ورنگ اطلس بافت از صفر تا صد چرخه تولید را اعم از الیاف ، نخ ، بافت ، تکمیل ، طاقه پیچی و ارسال را در یک مجموعه منسجم مدیریت نموده و منسوجات خود را به صورت مستقیم از جانب عامل فروش خود در بازار بزرگ تهران (بازار عباس آباد ، بازار خیاطها ، پلاک 28)به دست مشتریان میرساند.

 

ویژگی

از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه بزرگ تولیدی ، تکمیل پارچه های نخی می باشد که با حداقل آبرفت طولی (بین 6تا 9 در صد)واز نظر عرضی (تقریبا صفر) می باشد که این مهم با وجود مهندسان و متخصصان با تجربه عرصه نساجی و مواد با کیفیت ممتاز میسر شده. اطلس بافت مفتخر است که از قویترین ومتخصص ترین پرسنل برخوردار است.

انواع منسوجات:

-کودری عرض 90

-کودری عرض130

-کودری عرض150

ساده ، گلدار(شامل چاپ و برداشت)

مورد استفاده جهت مانتو،تونیک ،پیراهن ،شال ،شلوار،رویه کفش و خرج کار

 

نظر مشتریان

-بهترین محصول کودری در ایران از لحاظ کیفی

-حد اقل زمان درارسال سفارش مشتری

-تطابق سفارش با محصول ارسال شده

-تنوع وثبات رنگ

-قیمت بسیار مناسب نسبت به کیفیت

-صداقت کارگزاران

 

اهداف

-جلوگیری از خروج ارز و حفظ سرمایه ملی

-اشتغال مستقیم و غیر مستقیم بیش از سه هزار نفر

-جلوگیری از واردات مشابه

-صادرات کالا با کیفیت استاندارد جهانی

 

چشم انداز

جهت تنوع و توسعه محصولات کارخانه اطلس بافت ، مدیریت تصمیم به احداث سالن های فاز 2 و 3 نموده که ویژگی این سالن ها وسعت و جا نمائی دستگاههای مدرن برای تولید محصولات جدید از جمله پلی استرپنبه،اسپان و پارچه های پنبه ای می باشد که با اتمام این طرح بزرگ قسمت زیادی از نیاز بازار داخلی ایران برآورده می گردد.

با اهتمام مدیریت گروه صنعتی وتولیدی اطلس بافت به ورزش و نظر به اینکه پرسنل نشاط و تندرستی را جزء احتیاجات روزمره قرار دهند ، تصمیم به احداث مکان های ورزشی از قبیل زمین چمن طبیعی ،استخر آب گرم و سالن ورزشی نموده ودر حال حاضر نیز کارکنان در اوقات فراغت به نحو شایسته استفاده می نمایند.